Pire ilaçlama

Pire İlaçlama Mevsimi

Uzun süren kış aylarının da etkisiyle zorda olsa sonunda yaz geldi. Isınan havalarla birlikte insanoğlunun korkulu rüyası pirelerde ev ve işyerlerini istila etmeye başladılar. Pire ilaçlama Mevsimi tam anlamıyla açıldı diyebiliriz. Pire ilaçlamaları diğer ilaçlamalara oranla daha meşakkatli bir işlemden oluşmaktadır. Bunun sebebi tamamiyle pirenin biyolojik yapısıyla ilgilidir. Hamam böceği ve kalorifer böceklerine karşı kokusuz ilaçlama ya da Jel uygulama gibi herhangi bir şekilde ev ve ya işyerinizi boşaltmadan uygulama yapabiliyorken, Pire ilaçlamalarında kokulu ilaçlama kullanılmaktadır. Bu yöntemle birlikte yapılan ilaçlama işleminden önce alan üzerindeki tüm gıda maddelerinin kapalı konuma getirilmesi gerekiyor. Gıda maddelerinin ilaçla birebir teması halinde sizlere zararı dokunabilmektedir. İlaçlama işleminden sonra ise 3-4 saat ilaçlama yapılan alana girmemeniz gerekmektedir. 1 saat kadar süre sonrada alanı havalandırarak eski kullanılabilir haline getirebilirsiniz. Tüm bu uygulamalardan sonra alan üzerinde günlük kullandığınız tüm eşyaları  yıkamanız/silmeniz gerekeceğini unutmayınız.

Başta da dediğimiz gibi pire haşeresi diğer haşere türlerine göre yok edilmesi daha zor olan haşere türüdür. Üzerine ilaç temas etmeyen haşere kesinlikle ölmez. Elektrikli ulv cihazlarıyla gaz basımı olarak yapılan uygulamalar en kesin ve kalıcı çözüme ulaşabileceğiniz ilaçlama uygulamalarıdır. Eğer evinizi pireye karşı ilaçlatmayı düşünüyorsanız bir ilaçlama firmasına soracağınız ilk şey; kullandıkları ilacın tarım ilacı olup olmadığıdır. Zirai tarım ilaçları siz ve ailenizin sağlığını tehlikeye atabilecek ilaçlar sınıfındadır. Hiçbir profesyonel ilaçlama firması bu tarz ilaçları kullanmaz. Sizlere kullanacağınız iddia edenler tamamiyle korsan olarak faaliyet gösteren merdiven altı diye tabir ettiğimiz firmalardır. Kazanacakları 3-5 kuruşun hesabını yapan bu firmalar sizlerin hayatını tamamiyle riske sokmaktadırlar.

Pire ilaçlama mevsiminin tamamiyle başladığı şu günlerde sizlerde kalite odaklı profesyonel bir ilaçlama firması ile çalışmalısınız. profesyonel bir ilaçlama şirketinin verdiği hizmetler Dünya Sağlık Örgütünün belirlediği standartlarda ve Sağlık Bakanlığı ilaçlarla olmalıdır. Kalıcı ve garantili pire ilaçlama hizmeti eren firmamızdan 7 gün 24 saat hiç çekinmeden her türlü ilaçlama hakkında detaylı bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Sağlığınız bizim için değerlidir, Sağlığınızı riske atmayın. Güvenilir ve Profesyonel bir firma ile çalışın. Ücretsiz keşif ve ilaçlama fiyatları için bir telefon kadar uzağınızdayız.